WDROŻENIA I SZKOLENIA

Zakup i wdrożenie

Aby skutecznie i sprawnie rozpocząć korzystanie z systemu Galactica HYDRA konieczne jest przeprowadzenie procedury wdrożeniowej. W zależności od tego, jak bardzo jest zinformatyzowana Państwa firma, doradzimy jak przeprowadzić wdrożenie przy minimalnych kosztach.

Zanim zdecydują się Państwo na rozwiązanie Galactica polecamy zapoznać się z funkcjonalnością systemu na naszej stronie, przetestować wersję DEMO, skontaktować się z naszym działem handlowym, który odpowie na Państwa pytania. Na tym etapie najważniejsze jest, abyśmy dowiedzieli się, jaki zakres funkcjonalny systemu Państwa interesuje, czy będą to wybrane moduły czy też może kompletne rozwiązanie wspomagające system jakości. Po dokonaniu wyceny, na wysokość której ma wpływ m.in.: cena licencji, ilość prac programistycznych i zakres prac wdrożeniowych, podejmują Państwo decyzję.

Na cenę oprogramowania wpływ mają następujące elementy:

  • koszt licencji,
  • koszt wdrożenia (mogą Państwo samodzielnie wdrożyć system w oparciu o dostępne instrukcje lub skorzystać z usług wdrożeniowych Galactica, które opisano niżej),
 

Główne usługi wdrożeniowe:

  • dostosowania funkcjonalności systemu (w zakresie: pól formularzy, warunków wyszukiwania, procesy przetwarzania informacji, raportów, wydruków, powiadomień),
  • importy danych początkowych (np: baza użytkowników, baza kontrahentów, baza produktów/wyrobów itp),
  • integracje systemu HYDRA z innymi systemami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie,
  • implementacje danych początkowych, zasilenie systemu bieżącymi dokumentami systemowymi, zdefiniowanie szablonów uprawnień, itp.
  • wizyty konsultacyjne w okresie wdrożeniowym i eksploatacyjnym,
  • instalacja i uruchomienie systemu,
  • szkolenia dla liderów i użytkowników.


Instalacja i dystrybucja systemu
System GALACTICA HYDRA jest systemem intra/internetowym, do pełnego wykorzystania produktu, konieczne jest zainstalowanie oprogramowania na serwerze posiadającym dostęp do Internetu. W zakresie uruchomienia systemu jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy zaproponować Państwu różne warianty, w zależności od warunków jakie istnieją u Państwa i takie rozwiązanie, które wygeneruje minimalne koszty.

Serwer
Jeśli posiadają Państwo własną infrastrukturę serwerową, możliwe jest posadowienie systemu w Państwa serwerowni (wymagania sprzętowe i systemowe uzyskają Państwa wraz z ofertą). Jeśli nie posiadają Państwo własnej infrastruktury to możemy pomóc w jej przygotowaniu służąc doradztwem lub możemy zaproponować hostowanie systemu w centrum hostingowym Galactica, które jest przygotowane do utrzymywania tego typu systemów, zapewniając stosowny serwis i poziom zabezpieczeń.

Komputer lokalny
Jeśli posiadają Państwo sprzęt komputerowy, to nasze oprogramowanie będzie na nim pracować praktycznie bez żadnych dodatkowych działań, o ile zainstalowana jest jedna z aktualnych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, FireFox itp.). Jeśli zakup komputerów dla pracowników jest jeszcze przed Państwem, chętnie poradzimy jak wydać mniej.

Szkolenia
W ramach wdrożenia oferujemy Państwu szkolenia z obsługi systemu dla pracowników. Warianty szkoleń są następujące. Możemy przeszkolić liderów, którzy posiądą pełną wiedzę z obsługi systemu i jego administracji. Następnie liderzy przeprowadzą szkolenia wewnętrzne w Państwa firmie. Drugi wariant to szkolenia z obsługi systemu dla szerokiego grona pracowników Państwa firmy. Szkolenia mogą być przeprowadzone w formie warsztatowej, która polega na tym, że każdy pracuje w systemie, ćwicząc poszczególne działania. Jeśli nie dysponujecie Państwo odpowiednią liczbą sprzętu, szkolenie może być przeprowadzone w formie prezentacji funkcjonowania systemu.

Do systemu Galactica HYDRA dostarczana jest instrukcja obsługi, w której użytkownicy znajdą informacje na temat pracy z oprogramowaniem. Pomoc można również uzyskać w centrum serwisowym Galactica.

Kliknij, aby zapoznać się z cennikiem
Kliknij, aby pobrać wersję DEMO Galactica HYDRA
Napisz do nas, odezwiemy się